Laagrid Tallinna Linnamuuseumis

Ühepäevane lastelaager „Linnamuuseumi ajarändurid“

Tallinna Linnamuuseum ootab teadmishimulisi lapsi ühepäevasesse linnalaagrisse, kus seekord hakatakse ajaränduriteks! Saame teada, mida mängisid lapsed 100 aastat tagasi, mida pisteti põske 500 aasta eest ning palju muud põnevat.

Laager sobib 8–12-aastastele lastele ja toimub 22. märtsil kell 10–16. Laagripäeva hind on 15 € (hind sisaldab sooja lõunasööki, muuseumipileteid ja töövahendeid). Registreeri laps laagrisse siit!

Laagri kava

10–11.30 Rändame vaaremade ja -isade aega. Saame omavahel tuttavaks ja mängime omaaegseid lastemänge.

11.30–13 Rändame sajandi kaugusesse aega ja kõrvutame seda tänapäevaga. Teeme linnas väikese jalutuskäigu ja külastame 110-aastast Tallinna Keskraamatukogu. Saame tuttavaks raamatukogu ajaloo ja nüüdisajaga ning mängime otsimismängu.

13–14 Rändame sööma. Soe lõuna ootab meid Neitsitornis.

14–15 Rändame keskaega. Saame teada, kuidas ja millega valmistati roogasid 500 aastat tagasi, uurime, mida pandi toidu sisse, ja valmistame ka ise mõnusa suupiste.

15–16 Rändame läbi aja. Uurime vanalinna maketi abil, kuidas on Tallinn läbi aja muutunud, mis on kadunud ning mis säilinud. Saame teada, kas Tallinn saab kunagi valmis ja kas ta üldse tohibki.

16.00 Rändame koju.

Ajarändur keskaegsetes riietes

Lisainfot laagri kohta saab muuseumipedagoog Made Isakult e-posti teel: made.isak@linnamuuseum.ee või telefonitsi: 615 5184.

LINNAMUUSEUM.EE - KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD. ILMA LOATA KOPEERIMINE KEELATUD.