SÜNNIPÄEV MUUSEUMIS

Laste sünnipäev Tallinna Linnamuuseumis, Vene tänav 17

Keskaegse kaupmehemaja saladused!

Sünnipäevad toimuvad kokkuleppel muuseumipedagoogiga muuseumi lahtioleku aegadel. Sünnipäeva programmi pikkuseks on kaks tundi: esimene tund on sünnipäevaprogramm ja meisterdamine,  seejärel on üks tund söömiseks ning iseseisvalt muuseumiga tutvumiseks. Sünnipäevaprogramme korraldame lastele vanuses 5-10 aastat. Sünnipäevaprogrammis saavad osaleda 25 last ja vanemad.

Programmi teema ja meisterdamine on kokkuleppel sünnipäevalistega.

Sünnipäevapaketi hind on 90 eurot

Hind sisaldab: muuseumipileteid  ja muuseumipedagoogi poolt juhitud sünnipäevaprogrammi koos meisterdamisega, ruumi kasutuse tordi söömiseks, kosutavat kannutäit mõnusat morssi.

NB! Kaasa saab võtta oma soovitud tordi/kringli/suupisted/joogid ja ühekordsed nõud kohapeal on olemas ka päris nõud ja neid saab ka kasutada. Muuseumis saab kasutada vaid harilikke tordiküünlaid. Sünnipäeva ruum tuleb vabastada kahe tunni möödudes. Arvestada tuleb, et muuseumis on sünnipäeva ajal ka teised külastajad, seega tuleb käituda nii, et kõigil oleks tore muuseumikülastus ja, et kahju ei saaks sünnipäevakülalised, teised külastajad ega muuseumi ekspositsioon.

VANEMAD ON KOHUSTATUD LAPSI MUUSEUMIS VALVAMA PEALE SÜNNIPÄEVAPROGRAMMI LÕPPU!

INFO JA REGISTREERIMINE: haridus@linnamuuseum.ee või 6155184Korraldame ka sünnipäevi täiskasvanutele! Küsi pakkumist: haridus@linnamuuseum.ee või 6155184

LINNAMUUSEUM.EE - KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD. ILMA LOATA KOPEERIMINE KEELATUD.