Lahtiolekuajad ja piletid

AVATUD oleme:

T- P kell 12.00-18.00

E – suletud

*piletite müük kuni 17.30

Muuseumi kohvik on avatud T – P kell 12.00 – 18.00. NB! Kohviku kassa suletakse kell 17.30.

2017. aastal on muuseum suletud:
1. jaanuar, 24. veebruar, 14. ja 16. aprill,  1. mai, 4. juuni, 23. ja 24. juuni, 20. august, 24.-26. detsember
Riiklike pühade eelneval päeval suletakse muuseum 3 tundi varem:
23. veebruaril, 22. juunil, 23. ja 31. detsembril
Muuseumi tasuta külastuspäev:
20. mai – MuuseumiÖÖ (18.00-21.00), 18. mai –  Rahvusvaheline muuseumipäev

PILETITE hinnad on:

Pere 6 EUR (2 täiskasvanut ja 4 last)

Väike (laps 0-2a) tasuta

Keskmine (lapsed alates 3. eluaastast, üliõpilased, ajateenijad, pensionärid) 2 EUR

Suur (täiskasvanu) 3 EUR

10 külastuse pilet lapsele 9,60 EUR

10 külastuse pilet täiskasvanule 19,20 EUR

Pildistamisel ei või kasutada välklampi!

Tasuta sissepääs: muuseumitöötajad (töötõendi esitamisel), ICOM-kaardi omanikud, WFTGA Cultour Card´i ja Tallinn Card´i omanikud, Tallinna Botaanikaaia töötajad, Eesti Muuseumiühingu liikmed, ajakirjanikud (tööülesannete täitmisel), õigusvastaselt represseeritud isikud (tõendi alusel), Tallinna Giidide Ühingu liikmed, ekskursioonid lastekodudest, puudega inimesed (tõendi alusel) ja tema saatja.

NB! Gruppide külastustest palume ette teatada telefonil 6017057 või e-posti aasdressil mm@linnamuuseum.ee.

Lasterühmade külastuse puhul soovitame tellida muuseumitunni. Muuseumitunni hinnad on saadaval SIIN.

OLULINE TEADA:

- Kui sa tahad tulla meile külla, siis peab sul kindlasti olema kaasas kas ema või isa või keegi täiskasvanu, kes sinu järgi vaatab! Alla 7 a. lapsed tohivad muuseumis viibida ainult koos täiskasvanut saatjaga.

- Välisjalanõudes meil olla ei saa. Kui sa ei taha sokkis olla, siis võta kaasa vahetusjalatsid! See käib ka emade, isade, vanaemade ja vanaisade ning onude ja tädide kohta!

- Kui võtate kaasa väikese venna või õe, kes sõidab veel vankris, siis võtke ühes rattalukk – meil on maja seina küljes katuse all toru, kuhu saate vankri lukku panna, sest majja sisse meil kahjuks vankrid ei mahu!

- Meie muuseumis saab peaaegu kõike katsuda ja asjadega mängida – ole siis hea ja mängi nii, et asjad katki ei läheks ja ka teised lapsed saaksid neid kasutada!

Vaata kaarti

NB! Autoga meie juurde tulles on oluline teada, et Koidula tänaval pole lubatud parkida. Lähimad parklad on Kumu ja Kadrioru staadioni juures.

Kui sa tuled meie juurde kesklinna poolt, siis:

piki L. Koidula tänavat tulles näed Kadrioru pargis vasakut kätt luigetiiki. Tule tiigist mööda. Paremal pool näed kahekordset heleroosat maja – see on E. Vilde Muuseum. Nüüd tule ka sellest mööda, ikka piki Koidula tänavat. Umbes 200 sammu pärast näed vasakul laste mänguväljakut. Meie asume kohe mänguväljaku kõrval madalas punase katusega kollases majas.

trammiga tulles vali tramm nr 1 või 3 ja sõida lõpp-peatusse. (Peatuse nimi on “Kadriorg”.) Nüüd tule mööda A. Weizenbergi tänavat otse edasi, kuni jõuad luigetiigini. (Tiik jääb sinust paremale.) Siit astu veel oma 200 sammu edasi, kuni jõuad väikese rohelise majani. Selles majas asub Kadrioru Pargi muuseum ja raamatukogu. Keera veidi enne seda maja paremale ja jõuadki mööda teerada otse meie maja ette!

Kui tuled meie juurde otse mere äärest Pirita teelt, siis:

- kõnni Russalka monumendi juurest mööda sirget alleed Kadrioru lossini. Selles majas asub Kadrioru Kunstimuuseum. Tule lossi eest läbi, otse üle autotee (ära unusta enne tee ületamist vaadata vasakule ja paremale, et ühtegi autot ei tule!) ja jõuad väikese rohelise maja ette – siin asub Kadrioru Pargi muuseum ja raamatukogu. Meie asume selle maja taga, umbes 50 sammu kaugusel.

Kui tuled meie juurde Lasnamäe poolt, siis:

- KUMU peaksid sa teadma – see on Eesti Kunstimuuseum. Kui tuled KUMU peaukse juurest autoparklasse, siis sellest vasakule jääb purskkaev ja roosiaed. Sina tule siis purskkaevu juurest treppidest alla ja umbes 100 sammuga jõuad meie majani!

Kui see juhatus sulle meelde ei jää või keeruline tundus, siis leiad meid üles POSTIAADRESSi järgi. See on:

L.Koidula 21C

Tallinn

10127

LINNAMUUSEUM.EE - KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD. ILMA LOATA KOPEERIMINE KEELATUD.