Ringid

VÄIKELASTE MUUSIKATUNNID

Lastemuuseumis Miiamilla toimuvad muusikatunnid kõige pisematele. Igal teisipäeval ootab õpetaja Maive Lille muusikatundi  lapsi  koos ema-isaga või hoopis hoidjaga. Alustame muusikatundidega 2.septembril 2014.

Tunniplaan:

Teisipäev

  • 9.30 1-2 aastased
  • 10.30 2-3 aastased
  • 11.30 beebid alates 5.elukuust

Rohkem infot: Lisainfo ja registreerimine

********************************

LOOVUSTOA LOOVUSTUNNID BEEBIDELE JA VÄIKELASTELE

Lastemuuseumis Miiamilla toimuvad loovustunnid neljapäeviti.

  • 16.00 1,6-3 aastased lapsed koos lapsevanemaga
  • 16.50 6 kuused-1,5 aastased lapsed koos lapsevanematega

Beebide Loovustuba on Eesti esimene beebikool aastast 2002., mis pakub arendavat tegevust lastele alates 6 elukuust 6 aastani läbi käelise tegevuse. Meie rõõmsad lapsed on erinevad ning nende töö värvide, vee japaberiga on samuti väga erinev. Mõni laps soovib töötada pintsliga ja teine naudib näpumaali, käemaali ja jalamaali. Lapsed on erinevad, kuid kõik lapsed on sündides loovad ja avatud inimesed. Neil on erinevad eelistused ja tingimused tegutsemiseks. Loovustundides töötavad lapsed selleks, et arendada käelist tegevust,mille tulemusel toetame kõne arengut, kehali liikumist, koordinatsiooni ja palju muid lapsele vajalikke oskusi.

Loovustundides ei tööta mitte tulevased kunstnikud, vaid rõõmsad ja tragid maailmakodanikud. Kunagi võib-olla hakkab keegi neist kunstnikuks, aga see ei ole eesmärk. Seega oluline on laste arendamine läbi käelise tegevuse. Kuidas avastada lapse andeid loovustundides? Esimesed tunnid kuluvad teil harjutamise peale. Alles siis, kui ruum, õpetaja ja teised lapsed on tuttavad ning teie laps tunneb end keskkonnas turvaliselt, hakkab ta pöörama tähelepanu vahenditele ja asjadele mida tunnis kasutatakse. Varuge kannatust ja jälgige oma last. Millises asendis teie lapsele meeldib töötada – istudes, lamades või liikudes? Kas teie laps soovib kasutada pintslit (ärge sundige seda talle kohe peale)? Kas teie lapsele meeldib töötada suurel ühispaberil või teha individuaalseid töid? Kas teie lapsele meeldib maalida, joonistada või voolida? Loovustoas on igal nädalal uus teema ja töövahendid. Külastades mitut erinevat tundi, saate te leida oma lapsele meeldivamad ja sobivamad teemad ja ained. Tundides kasutatakse pudru- ja guaššvärve, vedelaid ja kleepuvaid aineid, tainast ja savi, jahu ja kruupe ning palju-palju teisi erinevaid materjale. Teie laps ei pea katsuma igat ainet-materjali tunnis. Tähtis on, et ta saaks nautida tegevust ja sooritada endale meeldivaid ülesandeid. Õpetaja ehitab loovustunnid üles arvestades erinevate laste iseärasusi: tunnis on põhitöö ja mitu lisatööd, rütmilaulukesed ja pillid. See annab võimaluse leida igas tunnis midagi meelepärast ja sobivat teie lapsele.

Kontakt ja registreerimine: tel 5052498; 5089607

E-post: info@loovustuba.ee

Lisainfo:www.loovustuba.ee

***

EMA & BEEBI JOOGATUNNID

Lastemuuseumis Miiamilla toimuvad joogatunnid värsketele emmedele koos beebidega (2-7kuud) kolmapäeviti kl 11:15-12:15 ja 12:30-13:30.
Juhendaja: Aale-Triinu Sonn (Studio108)
Mida teeme joogatunnis?
Emmed teevad jooga- ja hingamisharjutusi, põhifookusega sünnitusest taastumisel ja samas ka kergel üldtreeningul. Trenni võib ema tulla tegelikult ka üksi, ilma lapseta! Emale kaasa: mugavad riided ja soovi korral omaenda joogamatt, mida saab jätta ka trenniruumi hoiule. Ja võid tulla ka ilma – kohapeal on ka mõned matid!
Beebid (2-7 kuud) armastavad enamasti emme kehaga kontaktis olla ja üheskoos teha pehmelt kiikuvaid joogaharjutusi või lihtsalt lesida ema kõrval. Vabalt võib selle tunni ajal ka titat imetada –  on olemas isegi paar harjutust just selleks puhuks! Beebile kaasa: rätik või tekike, suuremale juba ka paar mänguasja.
Kontakt ja etteregistreerimine: info@studio108.ee, 5270569
Loe lähemalt:
www.studio108.ee/ema-beebi-jooga

LINNAMUUSEUM.EE - KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD. ILMA LOATA KOPEERIMINE KEELATUD.