Ekskursioonid

“TALLINN PEOPESAL!”

HOMMIKUSED ERIHINNAGA EKSKURSIOONID KOOLIDELE TEISIPÄEVAST REEDENI KELLA 9-11.
NEITSITORN-KIEK IN DE KÖK-BASTIONIKÄIGUD-RAIDKIVIMUUSEUM

KÕIK ÜHE KORRAGA  - tutvu linna terviklikumalt ennistatud ajaloolise kaitsekompleksiga, Tallinna linna vanima ja külluslikuma kummituste kantsi ning bastionikäikudega, sealhulgas seni suletud olnud osaga, kus värskelt avatud Raidkivimuuseum.

Alustades Taani kuninga aiast, tutvume linnamüüri-pealsete keskaegsete kaitsekäikudega ja liigume Kiek in de Köki suurtükitorni, kust laskume maa alla, kindlustuste ühte salapärasemasse ossa, bastionikäikudesse. Ekskursiooni lõpetab ringkäik vastavatud Raidkivimuuseumis.

Ühendekskursiooni sooduspilet (üli)õpilastele  4.50€. Kestvus umbes 75 min.

Ekskursioonide broneerimine ja lisainfo numbril 6012605 / üldtelefonil 6012751 või e-kirjaga aadressil neitsitorn@linnamuuseum.ee.

NEITSITORNI EKSKURSIOON

Hommikune ( teisipäevast- reedeni kella 9-11) erihind õpilastele 2.50, kestvus umbes 45 min.

Teemad: Neitsitorn kui keskaegne kaitseehitis, kuldse Hansaaegse Revali sümbol, kuulsuste kodu ja kunstnike ateljee, kummituste ja linnalegendide kants ning kultuskohvik.

TELLIMISEL EKSKURSIOONID

Neitsitorni ekskursioon

Teemad: Neitsitorn kui keskaegne kaitseehitis, kuldse Hansaaegse Revali sümbol, kuulsuste kodu ja kunstnike ateljee ning kultuskohvik. Näituse  ”Kohtume kohvikus! – Tallinna kohvikukultuurist 1920.-1930. aastatel” tutvustus.

Carl v. Winkler (1909)

Pakume põnevaid ekskursioone Neitsitornis ja sellega külgnevatel linnamüüri kaitsekäikudel, mis annavad hea ülevaate Neitsitorni, naabertornide ja linnakindlustusvööndi ning ehitiste ajaloost. Rühma minimaalne suurus 10 inimest, kestus ca 1 tund. Kogunemine Neitsitorni kassas. Lisaks eestikeelsele saab tellida ekskursiooni vene, soome või inglise keeles.

Täispilet   5.00, sooduspilet (üli)õpilastele ja pensionäridele 3.50€. Piletihinnale lisandub giiditasu 16€ eestikeelse ja 32€ võõrkeelse ekskursiooni puhul.

Ekskursioonide broneerimine ja lisainfo numbril 6012605 /üldtelefonil 6012751 või e-kirjaga aadressil neitsitorn@linnamuuseum.ee.

Ühendekskursioon Neitsitorn‒Kiek in de Kök‒Bastionikäigud

Saab tellida ka ühendekskursioone Neitsitorni, Kiek in de Köki suurtükitorni ja Bastionikäikudesse. Ainulaadne ringkäik tutvustab ajalooliste linnakindlustuste arengut läbi sajandite, andes ühtlasi ülevaate nende kasutamisest tänapäevani välja. Rühma minimaalne suurus  10 inimest, kestus ca 1,15-1,5 tundi. Kogunemine Neitsitorni kassas.

Lisaks eestikeelsele saab tellida ekskursiooni vene, soome või inglise keeles.

Ühendekskursiooni täispilet 12.00€, sooduspilet (üli)õpilastele ja pensionäridele 7€.

Ekskursioonide broneerimine ja lisainfo numbril 6012605 / üldtelefonil 6012751 või e-kirjaga aadressil neitsitorn@linnamuuseum.ee.

LINNAMUUSEUM.EE - KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD. ILMA LOATA KOPEERIMINE KEELATUD.